Garanti ve İade Koşulları

DEĞİŞİM

www.reymibeyoğlu.com üzerinden almış olduğunuz ürünlerde değişim süresi 7 gündür. Değişim yapmak istediğiniz takdirde 0555 061 50 25 numaralı whatsapp hattımızdan iletişime geçip, kayıt oluşturmanız gerekmektedir. Değişimlerde gidiş-geliş toplam kargo ücreti 70 TL'dir. Kargo bedelleri müşteriye aittir.

Yalnızca kullanılmamış, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş ve GÜVENLİK ETİKETİ çıkarılmamış ürünlerin değişimi kabul edilir.

 

İADE İNCELEME PROSEDÜRÜ

www.reymibeyoğlu.com’dan satın almış olduğunuz; kullanılmamış, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş ve GÜVENLİK ETİKETİ çıkarılmamış ürünlerin ÜCRETLİ iadesini ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde yapabilirsiniz. Teslim alındıktan sonra 7 gün içerisinde iade için kargoya teslim edilmeyen ürünlerin iadesi kabul edilmez.

 

İade talebinizi Siparişlerim sayfasında bulunan İade Et butonunu kullanarak oluşturabilirsiniz. Teslim süresi üzerinden 7 gün geçen siparişler için İade Et butonu otomatik olarak kapanacaktır ve sistem iade yapmanıza izin vermeyecektir.

 

Whatsapp hattımızdan verdiğiniz  siparişlerinizde iade talebi için 0555 061 50 25 numaralı whatsapp hattımızdan iletişime geçip kayıt oluşturmanız  gerekmektedir.

 

 

İade için gönderdiğiniz ürünler Reymibeyoğlu iade departmanı tarafından detaylı olarak incelenecektr. Herhangi bir koku, leke, deforme durumunda ve GÜVENLİK ETİKETİ sökülmüş yada çıkarılmış ürünlerde iadeniz reddedilir. Lütfen ürünleri dikkatli bir şekilde deneyiniz.

 

İadelerde kargo ücreti müşteriye aittir. YURTİÇİ KARGO anlaşma numaramızı söyleyerek indirimli fiyatla karşı ödemeli olarak tarafımıza gönderebilirsiniz. 

 

Yurtiçi kargo anlaşma numarası : 877709378

 

İadeniz yapılırken göndermiş olduğunuz karşı ödememeli kargonun bedeli ( 70 TL ) ürün bedelinden düşülerek iadeniz yapılır.  Reymibeyoğlu kargo ücretlerini karşılamaz.

 

İade formunu doldurduktan sonra ürünü düzenli ve temiz bir şekilde ambalajlayıp YURTİÇİ Kargo'ya gidiniz ve anlaşma kodumuz olan 877709378 nolu numarayı görevliye belirterek karşı ödemeli olarak, ürünü tarafımıza yollayınız. Takip numaranızı mutlaka saklayınız !

 

 

YURTİÇİ KARGO ANLAŞMA KODU: 877709378 ( Hamit ÇEKİR )

 

  • Ürünü YURTİÇİ Kargo dışında herhangi bir kargo firmasıyla göndermeniz durumunda; alıcı ödemeli paketler kabul edilmeyecektir. Kargo ücretinin tarafınızca karşılanması halinde, ödemesi bulunmayan paketler genel merkezimizde bulunan iade ve inceleme departmanımız tarafından teslim alınacaktır.
  • Ürünü teslim ettiğiniz esnada kargo firmasından "kargo poşeti" talep edebilirsiniz. Eğer bu sağlanamıyorsa farklı bir şekilde paketleme sağlayabilirsiniz. LÜTFEN ÜRÜNÜ TEMİZ VE DÜZENLİ BİR ŞEKİLDE KATLAYINIZ. HERHANGİ BİR KOKU SİNMESİNİ ÖNLEYİNİZ.
  • Ürünün merkezimize ulaşıp ulaşmadığının takibini sağlamak için kargo firmasından takip numarası talep ederek takibini sağlayabilirsiniz.
  • Kargonuz bize teslim edildikten sonra tedbiren 1-2 gün bekletilmektedir. Ardından hassasiyetle açılıp işlem sırasına alınmaktadır ve sizinle SMS yolu ile tekrar iletişime geçilmektedir.
  • Onaylanan iadelerde, iade süresi 7-14 iş günüdür. Ürünü satın alırken ödediğiniz hizmet bedelleri (Kargo bedeli, Banka komisyonu vs.) iade edilmemektedir. Yalnızca ürünün tutarı (Kargo bedelleri tamamen düşülerek) hesabınıza iade edilecektir. Bu süreç içerisinde banka hesap hareketlerinizi kontrol etmenizi rica ediyoruz.
  • İade koşullarından herhangi birini bulundurmayan ürünlerin iadesi reddedilerek, tarafınıza karşı ödemeli olarak kargolanır.

Ürünlerle ve siparişlerinizle ilgili tüm sorularınız için lütfen 0555 061 50 25 whatsapp hattından iletişime geçiniz. Ekibimiz mümkün olan en kısa süre içinde sizlere yardımcı olacaktır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.